O nas

Pracownia out.FORM została stworzona z pasji przede wszystkich do ludzi.

Naszym celem jest podwyższanie standardów i jakości życia. Jesteśmy przekonani, że jakość życia ma odzwierciedlenie w przestrzeni, w której przebywamy. Uważamy, że prawdziwy design rodzi się w momencie znalezienia równowagi między estetyką a praktycznością.

Prywatnie – małżeństwo, zawodowo – architekt i architekt krajobrazu.

Tworzymy pracownie, gdzie naszym priorytetem jest dobro Klienta. Bliska jest nam estetyka minimalistycznej architektury w połączeniu z dzikością roślin. Ponad wszystko cenimy naturalne materiały.

DARIA

W 2017 r. ukończyła studia na kierunku Architektura na Politechnice Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w polskich jak i zagranicznych biurach projektowych, między innymi w Poznaniu i Barcelonie. W projektowaniu ceni sobie precyzję i konsekwencje rozwiązań. Nieustannie sprawdza proporcje i szuka alternatywnych rozwiązań. Nastawiona na naukę nowego. Odpowiedzialna za każdy detal.

TOMEK

W 2018 r. ukończył studia na kierunku Architektura Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, jednocześnie rozwijając swoje zainteresowania w wielu organizacjach, warsztatach i szkoleniach. Doświadczenie zawodowe zdobył w poznańskich biurach projektowych. Kreatywny pasjonat roślin wykorzystujący ich plastyczne wartości do tworzenia współczesnych projektów ogrodów. Odpowiedzialny za wizję i kontakt z Klientem.